Film 'Coś za mną chodzi'


Czy jest to jeden z najlepszych amerykańskich horrorów tego wieku? Cóż, kwestia sporna :)  Film, z ciekawym scenariuszem ale naprawdę spodziewałam się czegoś o wiele lepszego, można było z tego zrobić super film... W sumie, nie wiem co łaziło na bohaterką :) Bardziej bym to nazwała 'przekazywaną schizofrenią'  :D Ale rzecz gustu :) 
Moja ocena: 5/10 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Film 'Kelnerka'

Film pt. 'Smiley'

Film pt. 'Maria Antonina'