Film pt. 'Lucy'
Oglądając go miałam nie miłe wrażenie że to lepsza wersja Jestem Bogiem (wersja amerykańska). Podoba mi się postać głównej bohaterki, sposób w jaki się 'przeobraża'. Ogólnie film... no cóż, na nudę. Nie przypadł mi do gustu, nie wiem czemu. Fabuła ciekawa, dobra obsada i efekty też dobre, chociaż to na koniec trochę ... przerysowane. Jednak, co kto lubi.
Moja ocena: 6/10
Moja ocena: 6/10

Komentarze
Prześlij komentarz